: חדשות

////////////////////////////////////////////////////////
לעידכונים ותמונות נוספות כנסו לדף הפייסבוק שלי: די ג'יי שחר אלמוג

: לקוחות כתבו

////////////////////////////////////////////////////////
...ידענו שאנחנו רוצים את שחר ...!!!ראינו אותו בשתי חתונות של חברים ובשתיהן הוא היה פשוט מדהים ...כשאנחנו החלטנו להתחתן ידענו מיד שהוא יהיה הדיג'י ...כשסגרנו על מחיר היינו מבסוטים אפילו יותר ...הדי ג'יי הראשון והאחרון שראינו ...DJ נחמד, מבין עניין ומקצועי ...קשוב ...כבר מהרגע הראשון שנפגשנו ...וביחד הגענו לתוצאה מדהימה ...!כ-ו-ל-ם רקדו עם חיוך ענק על הפנים ...אנרגיות ...המוסיקה שאנחנו אוהבים ...כל האורחים פירגנו ...כאילו שהקהל הזמין את המוזיקה ...אנחנו נהננו בטירוף!!! אל תחשבו פעמיים ...!!!מומלץ ...הביא לנו שמחה ענקית

: אודות

//////////////////////////////////////////////////////////////////////

בן 37 בעל ניסיון וידע מוסיקלי נרחב ועשיר שנצבר במהלך 17 שנים של עשייה ועבודה בענף הארועים הפרטיים, החתונות והארועים העסקיים. לנגן בחתונות עבורי זו דרך חיים בה בחרתי מתוך אהבה המשלבת בתוכה חוויה מוסיקלית רגשית. האהבה למוסיקה מולידה כל פעם מחדש מסיבה מלאה בשיאים מוסיקליים ואנרגיות מטורפות. האהבה למקצוע מכתיבה אחריות מקצועית והתנהלות הוגנת ואמינה שהם הם יסודות עבודתי .
אלווה אתכם בדרככם עם המון אהבה ואכפתיות וביחד נבנה את אופי הארוע המיוחד לכם וניצור חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת הנותנת לחלומותיכם להתגשם. לי יש הידע והיכולת להביא לרחבת הריקודים את הסיפור שלכם, המיוחדות שבכם. הולך להיות מרגש ושמח !!!
מעבר לקריאת קהל וטכניקת מיקסוס מדויקת וליצירת האווירה המתאימה והמושלמת, אני מקפיד על ווליום נעים, המתאים לכל שלב של הארוע. מטייל בין סגנונות המוסיקה השונים - מוסיף הרבה צבע ועניין ומבטל את תחושת הפלייליסט הצפוי מראש.
אני מקדים להגיע ולא ממהר לסיים, נותן את כולי להצלחת המסיבה המציינת את פתיחת חייכם המשותפים. אני לא מאמין בשיטת פס ייצור ולכן מגביל את מספר הארועים עלמנת למקסם את מידת השירותיות והנתינה מתוך הבנה שחתונתכם ראויה למירב תשומת הלב וההשקעה.
התרגשותכם היא התרגשותי , הצלחתכם היא הצלחתי.
אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר לתאום פגישת הכרות מלמדת לא מחייבת. כיפית ומלאת אפשרויות וטיפים.
שלכם

שחר אלמוג

בניית אתרים - TaMa